Menu
  • En-Pl

Wielki Format

Budowanie silnych relacji między kluczowymi odbiorcami a najważniejszymi markami jest główną siłą naszej reklamy wielkoformatowej. Nasze lokalizacje wielkoformatowe zlokalizowane wyłącznie w centrach miejskich lub wzdłuż głównych ciągów komunikacyjnych zapewniają największą widoczność, umożliwiają ciągłą komunikację i budowanie świadomości produktu. Lokalizacje reklamowe w wielkim formacie przekazują komunikat marki i kreują niezatarte wrażenie, pozwalając opowiedzieć własną historię i cieszyć się niezrównaną ekspozycją.

Super Backlight

W naszej ofercie znajdują się najbardziej prestiżowe nośniki reklamowe typu super backlight (8x4m) zlokalizowane w centrach największych polskich miast, wzdłuż głównych ciągów komunikacyjnych. Za pośrednictwem super backlightów nasi klienci skutecznie docierają do największej grupy odbiorców w najbardziej prestiżowej i efektywnej formie. Dzięki najnowocześniejszej technologii LED każdy z naszych super backlightów wygląda wyjątkowo zarówno w dzień, jak i w nocy.

Centra Handlowe

Nowoczesne centra handlowe są fenomenem społecznym i stają się coraz bardziej atrakcyjne, wciągające i przyjazne dla użytkownika. Oczywiście, reklama ma swoje znaczące miejsce w centrach handlowych, w których spotykają się marki, detaliści i konsumenci, którzy są gotowi do zakupu. Specyficzny klimat stworzony na styku architektury i designu jest kluczowy dla tego szczególnego miejsca i sprawia, że klienci wracają. Współpracujemy z czołowymi polskimi właścicielami centrów handlowych, aby stwarzać, instalować i zarządzać wyjątkowymi możliwościami reklamowymi. Cyfry są oszałamiające: 94% dorosłej populacji odwiedza centra handlowe co miesiąc. Reklama zapewnia, że Twoje produkty lub usługi wyróżniają się, gdy kupujący decydują o swoich zakupach.

Realizacje niestandardowe

Niestandardowe realizacje pozwalają stworzyć unikalny sposób na eksponowanie Twojej marki. Oferujemy szeroką gamę niestandardowych możliwości reklamowych: nowości techniczne (rozwiązania 3D), które różnicują reklamy wielkoformatowe, wydarzenia specjalne i prezentacje marek, media ambientowe oraz reklamy interaktywne. Przez dziesięciolecia zbudowaliśmy ogromne doświadczenie . Na nasze portfolio składa się wiele wyjątkowych, niestandardowych projektów, a każdego roku tworzymy innowacyjne rozwiązania reklamowe i promocyjne spełniając oczekiwania naszych najbardziej odważnych klientów.

Nasze usługi

Zbuduj swoją kampanię reklamową z nami

Określ swoje cele
Określ grupę docelową
Zaplanuj swoją kampanię
Zaprojektuj swoją kreację

Co możemy dla Ciebie zrobić?