Menu
 • En-Pl
STRATEGICZNA LOKACJATop lokalizacje w centrum miasta wzdłuż głównych arterii miasta. Najważniejsze strefy ruchu miejskiego.
WYJĄTKOWA WIDOCZNOŚĆLokalizacje widoczne z dużej odległości stanowiące punkt odniesienia w krajobrazie miejskim.
PRESTIŻOWI ODBIORCYPrestiżowe i skuteczne medium reklamowe promujące markę wpisaną w przestrzeń miasta.
High Memory ImprintWieloletnia systemowa identyfikacja logo w krajobrazie miejskim.
Powiechnia XXLWielkoformatowa powierzchnia przeznaczona dla logo.

Reklama świetlna

OŚWIETLENIE MARKI. Reklama korporacyjna w zglobalizowanych miastach

Logo to najważniejszy element prezentacji wizualnej marki. Stanowi samodzielny środek wyrazu marki, która w każdym miejscu musi być przedstawiana w dokładnie taki sam sposób. Rozwiń świadomość marki..                                                                                                     
Jako część reklamy zewnętrznej, reklama świetlna, dzięki niepowtarzalnej formie wykorzystującej światło, pozostaje głównym medium, które nieustannie daje możliwość konsekwentnego i skutecznego dotarcia do masowego odbiorcy w zagęszczonym środowisku miejskim.
 
Neonlight oferuje możliwości komunikacji, docierając do odbiorców przez cały dzień i noc. Wielkoformatowa reklama korporacyjna ma na celu wzmocnienie świadomości marki poprzez umieszczenie jej na prestiżowym nośniku, eksponowanym w środowisku miejskim w długoletniej perspektywie.
Stanowi ona niepowtarzalne i zarazem prestiżowe medium w zakresie komunikacji marki.

Niestandardowe realizacje

KREATYWNE ROZWIĄZANIA. Niezapomniane doświadczenia z marką, która urozmaica życie codzienne w miastach.

JCDecaux oferuje innowacyjne usługi o najwyższej jakości, które urozmaicają codzienność życia w mieście. JCDecaux tworzy niestandardowe, niepowtarzalne i rzeczywiście zapadające w pamięć kampanie, które oferują faktyczną interakcję między odbiorcami i reklamodawcami oraz budują trwałe relacje między konsumentami a marką.
 
JCDecaux wykorzystuje innowacyjne metody do stworzenia przyciągających uwagę kampanii we wszystkich środowiskach reklamowych. JCDecaux oferuje wielowymiarową komunikację zorientowaną na wyniki, która kreuje niezapomniane interakcje z docelowym odbiorcą w realnym świecie.

Nasze usługi

LOKALIZACJE PREMIUM. Efekt dominacji w przestrzeni miejskiej.

Osiągnięcie przełomu w przyciąganiu i utrzymywaniu uwagi konsumenta w ruchliwym i zatłoczonym środowisku miejskim stanowi podstawowe wyzwanie dla reklamodawców. JCDecaux przynosi globalną ofertę wyróżniających się lokalizacji, które przenoszą kampanie reklamowe na nowy poziom, dodając czynnik "wow" do komunikacji marki. Wyróżniające się pozycjonowanie marek w tych lokalizacjach nieuchronnie przyciąga wzrok konsumentów i tworzy pozytywną reakcję emocjonalną, zwiększając świadomość i atrakcyjność produktu lub marki.

Oferujemy korzyści płynące z ekskluzywnych, wyróżniających się powierzchni rozmieszczonych na głównych drogach komunikacyjnych oraz w kluczowych lokalizacjach w centrum miasta, głównych strefach ruchu i wzdłuż głównych arterii miejskich. Nasze lokalizacje wybierane są pod względem najwyższego rankingu atrakcyjności, przy uwzględnieniu następujących kryteriów:
a) Umiejscowienie reklamy wobec kierunku ruchu (równoległe, prostopadłe)
b) Widoczność lokalizacji (widoczna z dużej odległości)
c) Jakość budynku, przesłonięcie i brak chaosu reklamowego
d) Dane o ruchu samochodowym i liczbie odbiorców (pieszych)
e) Strefa miejska (obszar prestiżowy) wraz z informacją o otoczeniu lokalizacji

PROJEKTY I RYSUNKI 

Pięć podstawowych projektów reklamy neonowej: 

PRODUKCJA I UTRZYMANIE

Reklamy dachowe, rozświetlające panoramę miasta, są wykonane z wysokiej jakości materiałów o wyjątkowo precyzyjnych parametrach konstrukcyjnych. Nasi graficy i architekci tworzą projekty reklam świetlnych zgodnie z wymaganiami władz miasta. Wkomponowują logo w projekt budynku lub elewację. Poprzez dokładne dopasowanie do wybranego dachu oraz poszanowanie architektury budynku reklamy świetlne wpisują się w krajobraz miejski budując wysoką świadomość klienta w ramach długoterminowej, systemowej identyfikacji marki.

ZEZWOLENIA
 • W ramach usług Neonlight, JCDecaux zapewnia pełną gamę - od projektu reklamy świetlnej po najem powierzchni reklamowej, produkcję reklamy świetlnej, instalację, utrzymanie i konserwację.
  Nasz cel: gwarancja jakości produktu w długoletniej perspektywie przy jednoczesnym zapewnieniu zezwoleń ze strony odpowiednich władz.

  Wymagane pozwolenia:
  a) decyzja Miejskiego Konserwatora Zabytków (dla budynków wpisanych do rejestru zabytków)
  b) opinia Wydziału Estetyki przestrzeni publicznej
  c) pozwolenie na budowę wydane przez Urząd Miasta
  d) wszelkie inne pozwolenia/ustalenia, jeśli są wymagane

Kontakt

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Joanna Sadowska General Manager JCDecaux Neonlight Sp. z o.o.